Šiuolaikiniai statybos ekspertai

Apie mus

UAB „Adista“- perspektyvi statybinė organizacija, sukurta patyrusių ir iniciatyvių specialistų. Sėkmingai plėtodama statybos veiklą įmonė sukaupė didelę patirtį  pastatų renovacijos srityje – parengė  techninius darbo projektus ir pilnai   įgyvendino kelias dešimtis daugiabučių namų renovacijos projektų. UAB „Adista“ teikia platų statybos paslaugų spektrą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų.  Paslaugų pakete – bendrastatybiniai ir specialieji darbai: vienbučių ir daugiabučių gyvenamųjų namų statyba, visuomeninės paskirties objektų statyba ir remontas, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo darbai, fasadų šiltinimas, pastatų renovacijos projektų rengimas, interjero ir eksterjero projektavimo paslaugos.

VERTYBĖS

Didžiausia bendrovės vertybė – darbuotojų kolektyvas. Įmonės statybos projektų vadovai – tai kompetentingi, iniciatyvūs, nuolat tobulėjantys bei aukščiausių rezultatų siekiantys specialistai. Ilgametė patirtis, specialistų profesionalumas, entuziazmas, šiuolaikinių technologijų ir inovacijų taikymas tai užtikrina aukštą paslaugų kokybę bei nulemia sėkmingą bendradarbiavimą su užsakovais, tiekėjais bei partneriais.

Pagarba verslo partneriui ir įmonės darbuotojams bei sutartinių įsipareigojimų laikymasis – kertinė bendrovės verslo santykių vertybė.

Orientacija į galutinį rezultatą: tinkamas ir racionalus žmogiškųjų bei materialiųjų išteklių panaudojimas, tikslus statybos grafiko vykdymas.  Tai padeda įmonei įgauti konkurencinį pranašumą ir didinti veiklos pelningumą.

 

KOKYBĖ
Visi statybos darbai įmonėje atliekami vadovaujantis patvirtintomis statybos taisyklėmis.
 

Įmonė atestuota SPSC

Įmonėje įdiegta ISO 9001 kokybės valdymo sistema,

Įmonėje įdiegtas aplinkos apsaugos kokybės vadybos  standartas ISO 14001

Įmonėje veikia darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartas OHSAS 18001